UBEZPIECZENIA

Bezpieczeństwo dla Twojej rodziny, domu i firmy.

  KOMUNIKACYJNE

Ubezpieczenie Twojego samochodu nie musi być żmudną i nieprzyjemną procedurą. W naszej multiagencji wyszukamy dla Ciebie oferty najbardziej korzystne cenowo co sprawi, że zapłacisz mniej niż myślałeś. Oferujemy porównanie wielu dostępnych ofert w ponad 25 towarzystwach min. PZU, Ergo Hestia, Warta, Compensa, InterRisk, MTU, LINK4, Proama, Generali, Allianz, TUW TUZ, Gefion i wielu innych.

U nas możesz zawrzeć umowę polisy na:

  OC posiadaczy pojazdów mechanicznych,
  AC – autocasco (również od wszystkich ryzyk)
  ASSISTANCE – pomoc w wprzypadku awarii lub wypadku
  NNW – ubezpieczenie dodatkowe kierowcy i pasażerów
  SZYBY – ubezpieczenie szyb w samochodzie
  BAGAŻ – ubezpieczenie bagażu wraz z zawartością
  OCHRONA ZNIŻEK – w OC jak i w AC

  NIERUCHOMOŚCI

Ubezpieczenie własnego domu lub mieszkania jest jednym z ważniejszych ubezpieczeń który każdy powinien mieć. Zakres polisy oraz sumy ubezpieczenia mają być adekwatne do tego, od czego chcemy uchronić nasz dobytek oraz jaką wartość majątku aktualnie posiadamy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się zbadać jego potrzeby, dzięki temu dobierzemy najlepszą ofertę. Pożar, zalanie czy inne szkody nie muszą być życiowym dramatem, jeżeli chroni Was i Waszą rodzinę dobra polisa. Dbanie o najbliższych przejawia się w różnych formach, a dobre ubezpieczenie domu jest jedną z nich.

W Multiagencji ALOP.pl kompleksowym ubezpieczeniem mogą być objęte:

  domy (również w trakcie budowy)
  mieszkania
  garaże
  domki letniskowe

  ROLNE

Multiagencja ALOP.pl oferuje kompleksową ofertę ubezpieczeń rolnych zarówno obowiązkowych, jak i dobrowolnych. Zapewnienie bezpieczeństwa upraw, zbiorów, zwierząt hodowlanych, ale i zabudowań czy maszyn to wyznacznik nowoczesnego rolnika, który w sposób przemyślany dba zarówno o swoje gospodarstwo jak i rodzinę. Ubezpieczenia rolne to bowiem po prostu bezpieczna przyszłość finansowa, stabilizacja i komfort bezpiecznego jutra.

Wybierając naszą ofertę, otrzymujesz gwarancję, że zakresem ubezpieczenia objęte zostanie:

  obowiązkowe OC Rolnika, budynków rolnych i upraw
  mienie w gospodarstwie rolnym
sprzęt gospodarstwa rolnego
  zwierzęta hodowlane

  TURYSTYCZNE

Ubezpieczenie turystyczne możemy zawrzeć na niemal każdą okoliczność wyjazdu. W skład takiej polisy głównie wchodzi ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą. Należy zwrócić uwagę, jaką sumę ubezpieczenia wybierzemy do kraju w którym będziemy przebywać. Z opinii specjalistów oraz ogólnej dostępnej wiedzy najdroższe koszty leczenia są min. w krajach takich jak: USA, Japonia, Kanada oraz tam, gdzie mamy po prostu najdalej. Transport medyczny z dalekich krajów może przekroczyć nawet kwotę 250 000,00 złotych. Polisę łatwo można rozszerzyć o wyczynowe uprawianie sportów ekstremalnych czy klauzulę „promilową” 😉 Osoby które wyjeżdżają za granicę czasowo lub na stałe do pracy, również powinny zadbać o wykupienie polisy przed wyjazdem.

Wybierając naszą ofertę, otrzymasz zakres polisy i sumy ubezpieczenia adekwatny do wyjazdu, czyli:

  koszty leczenia za granicą do kwoty 1 000 000,00 zł
  ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
  następstwa nieszczęśliwego wypadku
  utrata i zniszczenie bagażu

  odwołanie lotu
  assistance podróżny

  OSOBOWE

ALOP.pl przygotował ofertę ubezpieczeń indywidualnych dla dzieci, osób dorosłych i seniorów. Swoje dzieci objąć możesz polisą posagową, która zabezpieczy ich przyszłość i pomoże stabilnie wejść w dorosłe życie. Osobom dorosłym oferujemy ubezpieczenie na wypadek śmierci, które także zabezpiecza rodzinę, na przykład przed koniecznością spłaty zobowiązań kredytowych i innych zmarłego członka rodziny.

Grupowe ubezpieczenia na życie polecamy dla pracujących, prowadzących własną działalność oraz także bezrobotnych. Masz już podobne w pracy? Porównaj z naszym i sprawdź, że możemy mieć szerszy zakres w niższej cenie!

Naszym Partnerem w ubezpieczeniach grupowych jest Stowarzyszenie SWRN.ORG.pl. Aby zapoznać się z ofertą grupowych ubezpieczeń online,  kliknij tutaj.

Proponujemy ponad 65 wariantów, w tym:

  grupowe na życie
  wypadkowe
  pakiety medyczne

  DLA FIRM

Ta część naszej oferty przeznaczona jest dla przedsiębiorców, dla których różnorodne zdarzenia losowe mogą spowodować utratę płynności finansowej, zagrożenie ciągłości funkcjonowania firmy, a nawet destabilizację finansową czy infrastrukturalną, grożącą niemożnością dalszego funkcjonowania podmiotu. Bez względu na to, jaką reprezentują państwo branżę czy sektor – warto zadbać o to, aby marka, którą Państwo tworzą od lat była w pełni bezpieczna.

Każde spotkanie z Państwem będzie okazją do przedstawienia kompleksowej oferty ubezpieczenia firmy – skrojone na miarę Waszych potrzeb. W ramach współpracy, możecie Państwo liczyć na:

  ubezpieczenie majątku swojej firmy
  ubezpieczenie floty pojazdów
(osobowe, dostawcze, ciągniki siodłowe i inne)
  ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorcy

  grupowe ubezpieczenie swoich pracowników
  korzystne pakiety medyczne dla pracowników
  ochronę prawną przedsiębiorcy
  indywidualną ochronę życia i zdrowia właścicieli lub członków zarządu

Multiagencja ALOP.pl
ul. Zygmuntowska 1/3, 39-300 Mielec

Kom: 535 366 155

kontakt@alop.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek / 8:00 – 17:00