LEASING

Finansowanie rozwoju.

  SAMOCHODY OSOBOWE I DOSTAWCZE

Szukasz sposobu rozbudowy floty samochodowej Twojej firmy? Poza zakupem ratalnym i kredytem gotówkowym rozważ leasing jako nowoczesną alternatywę, która posiada wiele korzyści w porównaniu do tradycyjnych metod finansowania. Oferta ALOP.pl to pomoc w finansowaniu samochodów do 3,5 tony w ramach szybkiej i przejrzystej procedury. Sprawdź szczegóły, porównaj parametry i wybierz najlepszą ofertę. Pamiętaj, iż Eksperci ALOP.pl odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Nasza oferta leasingowa przeznaczona jest dla osób osiągających dochód z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej na podstawie wpisu do ewidencji, spółek cywilnych, spółek prawa handlowego lub też nowo powstałych firm.

  CIĄGNIKI SIODŁOWE, NACZEPY

Leasing ciągników siodłowych , naczep oraz przyczep przeznaczony jest dla Klientów prowadzących firmy transportowe lub na potrzeby własne. Minimalny okres na leasing to 3 lata a maksymalny to aż 8 lat. Opłata wstępna wynosi od 1 do 45 % w leasingu operacyjnym. Zapytaj również o leasing „na kilometry” – jest to atrakcyjna forma najmu długoterminowego.

Leasing proponujemy dla:

  firm od 6 m-ca prowadzenia działalności gospodarczej
  dla pojazdów nowych początkowa wpłata od 0%
  atrakcyjne stawki ubezpieczeń na flocie jak również dla pojedynczych pojazdów

  MASZYNY BUDOWLANE

Nasza propozycja leasingowa obejmuje finansowanie maszyn budowlanych, m.in.: koparek, spycharek, maszyn do robót ziemnych, drogowych i budowlanych, ładowarek – wszystko to na atrakcyjnych warunkach i we współpracy z wiodącymi dostawcami na rynku. Leasing może okazać się dla Państwa ciekawą i wartą rozpatrzenia propozycją finansowania nowych inwestycji, które w niedługim czasie pozwolą pozyskać nowych klientów czy wygrać atrakcyjny przetarg.

Dla osób osiągających dochód z tytułu:

  prowadzenia działalności gospodarczej na podstawie wpisu do ewidencji
  spółek prawa handlowego, spółek cywilnych
  nowo powstałych firm (od 1 miesiąca)

  MASZYNY ROLNICZE

Leasing na maszyny rolnicze to produkt, który w proponowanej przez nas ofercie dedykowany jest głównie rolnikom indywidualnym. Przedmiotem leasingu może być m.in. ciągnik rolniczy, kombajn, ładowacz rolniczy, prasa do belowania itp. Jeśli chciałbyś unowocześnić swoje gospodarstwo rolne i zastanawiasz się nad kredytem bankowym, rozważ także propozycję leasingu maszyn i urządzeń rolniczych, który może się okazać dla Ciebie propozycją bardziej korzystną.

Leasing maszyn rolniczych i urządzeń potrzebnych i przydatnych w gospodarstwie rolnym to oferta przeznaczona dla rolników indywidualnych.

Multiagencja ALOP.pl
ul. Zygmuntowska 1/3, 39-300 Mielec

Kom: 535 366 155

kontakt@alop.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek / 8:00 – 17:00