KREDYTY
SAMOCHODOWE

Nasz kredyt na zakup dowolnego pojazdu to szybka i prosta droga, aby spełnić marzenie nie tylko o własnym aucie, ale również motocyklu czy quadzie. W naszej ofercie znajdziesz bezpieczne kredyty na prostych zasadach, z szybka decyzją i korzystne cenowo. Kredytujemy zakup pojazdów nowych i używanych, zarówno z Polski, ale także z zagranicy.

  DLA KOGO?

Naszymi kredytobiorcami mogą być zarówno osoby fizyczne, osoby prowadzące działalność gospodarczą jak i spółki prawa handlowego (również cywilne, jawne) i rolnicy ( w tym stowarzyszenia czy fundacje).

  FORMALNOŚCI

W ofertach ALOP.pl nie będziesz potrzebował zaświadczeń o dochodach w niektórych przypadkach. Procedura uproszczona możliwa jest do zastosowania już przy zerowej wpłacie własnej. Oferujemy dogodny okres spłaty – nawet do 96 miesięcy. Akceptujemy wszystkie źródła dochodu jakie uzyskujesz. Oferujemy możliwość finansowania pojazdów zakupionych u dealera, w komisie oraz od osoby fizycznej.

Aby otrzymać kredyt samochodowy wystarczy posiadać zdolność kredytową i spełnić minimalne formalności. W wypadku procedury uproszczonej często nie wymagamy zaświadczeń o zarobkach, wystarczy jedynie oświadczenie kredytobiorcy oraz ksero dowodu tożsamości.

  DODATKOWE KORZYŚCI

Proponujemy korzystne oprocentowanie kredytu dla samochodów nowych jak i używanych. Dajemy także możliwość skorzystania z pełnego zakresu ochrony ubezpieczeniowej w ramach zakupu pojazdu oraz szeregu atrakcyjnych promocji dodatkowych. Z nami załatwisz to łatwo, szybko i przyjemnie.

Multiagencja ALOP.pl
ul. Zygmuntowska 1/3, 39-300 Mielec


Kom: 535 366 155

kontakt@alop.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek / 8:00 – 17:00